Playground

More

Entertainment

More

Environment

More

Paskutinės naujienos:

6 days ago

Kauno lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“

Pavasarinio džiaugsmo, saulės ir šilumos Jūsų namams, naujų idėjų ir sėkmės Jūsų darbams! Su šv. Velykom!
🐰🐰 Komentaruose parašykite, kiek zuikių suskaičiavote mūsų kieme 😉🐰🐰
...

View on Facebook

Smagus laikas garantuotas visai netoli darželio 😁Rytoj (04.16) susitinkame 4-ajame „Sportuok miške“ ture - Kauko laiptai.
Masinių centras- netoli Kauno Viešosios bibliotekos.
Atvykimas:
54.899931, 23.928362
www.google.com/maps/dir//54.8999448,23.9282811/@54.9001411,23.926586,17z?hl=lt

Trasos:
A - 3,4km. 22kp.
B - 2,5km. 17kp.
P - 1km. 12kp.

*Startuoti galima nuo 17 iki 19val. finišuoti privaloma iki 20val.

Iki pasimatymo!
...

View on Facebook

2 weeks ago

Kauno lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“

Futboliuko projekto balandžio mėnesio iššūkis - pasikviesti žymų futbolo žmogų. Mums labai pasisekė, nes pamatėme ir sužinojome tai, ko negali pamatyti dauguma futbolo žiūrovų. Šiandien mūsų rungtynėms teisėjavo tarptautinės kategorijos Lietuvos futbolo teisėjas Gediminas Mažeika. Tarptautinę FIFA kategoriją įgijo 2008 m. Tais pačiais metais išrinktas geriausiu A Lygos teisėju. Yra teisėjavęs tarptautinėse jaunimo komandų, Europos lygos atrankos, pasaulio ir Europos čempionatų atrankos varžybose.
Mes iš labai arti susipažinome su teisėjo darbo priemonėmis, jas išbandėme ir patys.
Nuo pačių mažiausiųjų tariam pati didžiausią AČIŪ Gediminui už suteiktas žinias ir garbingą teisėjavimą 🙂
...

View on Facebook
View on Facebook
View on Facebook

Apie Mus

 

Darželyje mes ugdome vaikučius taip, kad jie norėtų būti sveiki, turėtų stiprią motyvaciją siekti žmogiškosios kultūros, nesusiformuotų destruktyvios veiklos poreikio, rinktųsi sveiką gyvenimo būdą. Vaikų gyvenimas ir ugdymas organizuojamas taip, kad augimo, brendimo ir stiprėjimo procese vaikas jaustųsi esąs žmogus, atsakingas už savo dvasinę ir fizinę sveikatą. Taigi, rengiame ne tik išprususias, bet ir gyvenimui parengtas asmenybes, kurių kūnas ir dvasia gyventų sutartinai.
    Mes laviname kūną, mokome tausoti sveikatą, kad vaikai galėtų geriau atsiskleisti savo prigimtį ir gebėjimus.
    Mes stengiamės, kad vaikai puoselėtų gimtąją kalbą, jaustų jos grožį ir vaizdingumą, domėtųsi skaitymu ir rašymu. Todėl nuolat draugaujame su knygelėmis, išminties semiamės ir iš tautosakos lobyno. Mes suteikiame vaikams galimybę susipažinti su įvairiausiomis meno formomis ir skatiname juos kurti.
    Lopšelyje – darželyje „Ąžuoliukas” veikia šešios grupės: viena lopšelio – vaikams nuo pusantrų metukų, keturios darželio – vaikams nuo trejų metų ir viena – priešmokyklinio amžiaus vaikams. Grupių patalpos didelės, atskiri miegamieji. Erdvės suskirstytos veiklos zonomis, kuriose gausu priemonių, skatinančių eksperimentuoti, mokytis skaičiuoti, atpažinti raides, taisyklingai kalbėti, pasakoti. Darželio salėje vaikai noriai muzikuoja, šoka, vaidina, sportuoja, pramogauja. Didžiuliame darželio kieme ypač daug priemonių vaikams žaisti, sportuoti. Gausi augmenija skatina vaikus domėtis gamta, ją tyrinėti. Lopšelyje – darželyje be papildomo užmokesčio teikiamos logopedo, masažuotojo paslaugos, vedama korekcinė mankšta pilnapadystės ir netaisyklingos laikysenos profilaktikai.
    Kasmet organizuojamos sveikatos savaitės, kurių metu sužinome, kas lemia gerą žmogaus sveikatą. Jau žinome, kokia arbata padės nugalėti kosulį, nuramins skaudantį pilvelį ar sumažins karščiavimą. Žinome, kaip ir kodėl reikia rūšiuoti atliekas. Mokomės saugoti gamtą padėdami gyvūnėliams žiemą. Sporto šventės. Sporto švenčių metu galime palenktyniauti su kitų grupių vaikais. Čia suprantame, kad labai svarbu ne tik lenktyniauti, bet ir garbingai bei draugiškai kovoti. O tą tai jau mes mokame – susitinkame su kitų darželių vaikais, su kuriais susipažįstame, susidraugaujame, palenkyniaujame, kartais nugalime.
    Sportuojame ne tik patys – ir tėveliams patariame. Parodome ką išmokome, kviečiame sportuoti kartu. Vakarai, kartu praleisti darželio sporto salėje ar kieme, suteikia daug džiugių ir įsimintinų akimirkų visai šeimai. Olimpiados. Mes puoselėjame olimpines idėjas. Kiekvienų olimpinių žaidynių metu vaikai skatinami sekti Lietuvos olimpiečių rezultatus. Rengiame bendras „olimpiadas“ su kitų darželių ugdytiniais. Jų metu raginame vaikus ir pedagogus sportuoti, dalyvauti varžybose olimpiniu devizu: „Svarbiausia ne nugalėti, o garbingai dalyvauti“. Vaikų olimpinio ugdymo patirtį turtiname ir naudodami lietuvių liaudies sportines priemones. Vaikai supažindinami su senoviniu sportiniu inventoriumi: žiužiu, kojokais, virve, kumštynėmis.
    Mes ugdome vaikus taip, kad jie lengvai susirastų draugų, mokėtų išreikšti savo jausmus, nuomonę, sumanymus. Vaikučiai mokosi atskleisti savo meilę šeimai, suprasti priklausomybę tautai, valstybei, gerbti tradicijas.

 


 

Grupės