Playground

More

Entertainment

More

Environment

More
Kelionė į viešąja biblioteką
Kelionė į viešąja biblioteką

 

 

Šiandien „boružėlių“grupės vaikučiai vyko į viešąja biblioteką.Ten puikiai leido laiką kurdami animaciją.

Aš, tėtis ir mama – kartu sportuojanti šeima
Aš, tėtis ir mama – kartu sportuojanti šeima

Kauno lopšelyje -darželyje „Ąžuoliukas“ įvyko projekto „Aš, tėtis ir mama – kartu sportuojanti šeima renginys – seminaras „Mokai mane, o aš tave – tėvų įtaka, skatinant vaikų fizinį aktyvumą“. Dėkojame visiems neabejingiems tėveliams. Dėkojame Respublikiniai ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijai (RIUKKPA) už iniciatyvą ir sudarytas galimybes pakviesti šeimas į netradicines erdves ir aktyviai leisti laiką kartu. Džiaugiamės projekto rezultatais ir tais aktyviais tėvais kurie skyrė dėmesį savo vaikams. Dėl šypsenų, kurios spindi nuotraukose, verta dirbti. Tikimės, kad ši iniciatyva palaipsniui taps tradicija ir mes, su Kauno miesto savivaldybės pagalba, kasmet kviesime sportuoti mažus ir didelius.

Trikrepšio festivalis
Trikrepšio festivalis

Kovo 10 dieną per Lietuvą praūžė ikimokyklinukų Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Festivalio sumanytojai ir iniciatoriai – Kauno lopšelis darželis „Ąžuoliukas“ ir kūno kultūros pedagogė Daiva. Šiais metais į jau tradiciniu tapusį festivalį įsitraukė 51 ikimokyklinė įstaiga iš Kauno, Šiaulių, Raseinių ir Kalvarijos. Jame dalyvavo 2500 vaikų, jų pedagogų, tėvelių, mamyčių, senelių, močiučių ir kitų artimųjų. Išradingos pedagogės kūrė puikią Lietuviškas tradicijas puoselėjančią aplinką, kurioje dominavo trispalvės ir krepšinis. Mūsų darželio bendruomenės nariai buvo skatinami ne tik išbandyti jėgas trikrepšio aikštelėje, bet ir kurti trispalvius prizus ir vaišes dalyviams. Šypsenos vaikų ir suaugėlių veiduose – pačių geriausių emocijų garantas.

Mus aplankė ir garbūs svečiai – Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atsakingasis sekretorius Pranas Majauskas ir Kauno Švietimo ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Bukmanaitė.

Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį
Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį

Kauno lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ - 2% Parama

Gerbiami tėveliai, nuoširdžiai dėkojame už praėjusių metų fizinių asmenų pajamų mokesčio 2% paramą mūsų darželiui ir maloniai prašome vėl aktyviai dalyvauti jį remiant.

Daugiau informacijos : 2% parama

2016-03-10 – Trikrepšio festivalis
2016-03-10 – Trikrepšio festivalis

K V I E Č I A M E į

Respublikinį ikimokyklinių įstaigų
trikrepšio festivalį, skirtą
L i e t u v o s
nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

2016-03-10
PROGRAMA
9.00 – 9.30 „Trispalvių“ patiekalų paroda
9.30 – 10.00 „Trispalvių” patiekalų degustacija
10.00 – 10.45 Trikrepšio turnyras. „Giliukai“, „Kiškučiai“, „Ežiukai“
10.45 – 11.00 Trispalvė foto sesija
11.00 – 12.00 Trikrepšio turnyras. „Boružiukai”, „Nykštukai“, „Skruzdėliukai“
12.00 – 12.30 Trikrepšio turnyras. Suaugėliai 

JEI ŠVESTI, TAI ŠVESTI!!!

Kviečiame puoštis Lietuvos ir krepšinio spalvomis ir atributika

Kursime didelę „gyvą“ trispalvę,
todėl prašom pagal galimybes pasirinkti vieną iš trispalvės spalvų
ir apsirengti tos spalvos rūbus

Kauno lopšelis – darželis „Ąžuoliukas“

Renginio koordinatorė Daiva Statkevičienė

Projektas „Po gruodžio žvaigždėmis“
Projektas „Po gruodžio žvaigždėmis“

Gruodžio mėnesį mūsų darželio vaikučiai, pedagogai ir tėveliai dalyvavo Kauno darželių projekte „Po gruodžio žvaigždėmis“. Kai visa gamta nurimsta, o į kiekvienus namus beldžiasi Adventas, pats laikas permąstyti mūsų tradicines vertybes bei jų dermę su nūdienos gyvenimu.
Smagu buvo pinti advento vainiką, sužinoti apie jo simbolinę prasmę, išgyventi bendrystės jausmą. O kiek džiaugsmo suteikė kartu su tėveliais pagaminti žibintai! Taip šilta ir jauku, kad kiekvienam sutiktam ŠVIESOS linkėti norėjosi. Vaikučiai su dideliu džiaugsmu gamino žaisliukus eglutei ir ji tikrai atrodė nepakartojamai. Tikrai dar ne kartą susitiksime „po gruodžio žvaigždėmis“…

P1060011 PC030021

„Vieną Advento vakarą…“
„Vieną Advento vakarą…“

Adventas – tai laukimas. O ko mes laukiame? ….. Kūdikėlio Kristaus gimimo. Visi turime būti susikaupę, atsiprašyti tų, kuriuos nuskriaudėme ar užgavome.
Advento vakarais žmonės dainuodavo advento dainas, žaidė žaidimus, klausėsi muzikos, pasakojimų.
Taigi ir mūsų darželio vyresnieji vaikai susirinko ramiai pavakaroti. Pas mus svečiavosi M.Petrausko muzikos mokyklos moksleivės ir mokytojos Jūratė ir Vilhelmina. Jos atliko puikius klasikinės muzikos kūrinius. Mūsų darželio pedagogės sekė trumpas pasakaites, dainavo liaudies dainas apie gamtą: paukštelius, žvėrelius, augalus. Vaikučiai labiausiai laukė adventinių žaidimų, kurių noriai mokė ir darželio viešnias.

Vieną Advento vakarą

Lietuvos kariuomenės diena
Lietuvos kariuomenės diena

Lapkričio 20 dieną darželyje vyko renginys, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Darželyje svečiavosi Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų oro erdvės stebėjimo ir kontrolės centro saugumo karininkas kapitonas Paulius Misiūnas ir vyresnioji eilinė Irma Misiūnienė. Vaikučiai išgirdo daug įdomių pasakojimų ir naujos informacijos apie kariuomenę, susipažino su kareivių atributika, turėjo progą patys pabūvoti kareivėliais ir smagiai praleisti laiką.

Lietuvos kariuomenės diena

„Renkuosi, nes žinau“ Krepšinis
„Renkuosi, nes žinau“ Krepšinis

2015 metų spalio 29 dieną lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniai dalyvavo projekto „Renkuosi, nes žinau“ krepšinio sporto šakos pristatyme A.Sabonio krepšinio centre. Profesionalūs krepšinio treneriai suteikė galimybę susipažinti su krepšininkų rengimo centru, išbandyti kamuolių šoklumą tikrose krepšinio aikštelėse.

„Renkuosi, nes žinau“ Futbolas
„Renkuosi, nes žinau“ Futbolas

2015 metų lapkričio11 dieną lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniai dalyvavo projekto „Renkuosi, nes žinau“ futbolo sporto šakos pristatyme. Iš visos Lietuvos susirinkę projekto „Mažais žingsneliais didžiojo futbolo link“ dalyviai – profesionalūs futbolo treneriai išradingai supažindino vaikus su futbolu, jo technikos bei taktikos elementais, leido išbandyti smūgiavimo į didelius vartus malonumą, užkrėtė meile futbolui.